Семінари
26 лютого 2020 року в Плавнінській ЗОШ відбувся семінар-тренинг «Забезпечення мобільності вчителя та учня шляхом
інформаційних та комунікаційних компетенцій»
Метою заходу було,підвищити професійну мобільність і ІКТ компетентність, необхідних для самореалізації і зростанні в професії, допомогти вчителям усвідомити наявність проблемних зон в професійній сфері, формувати навички групового співробітництва.
Семінар відкрила заступник директора з навчально-виховної роботи Вакарчук Л.В., яка зупинилася на теоретичних аспектах проблеми професійної мобільності вчителя та учня шляхом інформаційних та комунікаційних компетенцій, зокрема визначенні поняття, його актуальності у наш час. Вчитель початкових класів Попова Н.В. ознайомила присутніх з питанням використання ІКТ на уроках у початкової школи, як засобу формування інформаційної компетентності вчителя, поділився власним досвідом впровадження ІКТ у навчально-виховний процес. Психолог Султан М.І. з’ясувала сутність інноваційної діяльності педагога як основного напрямку реалізації модернізаційних реформ в освіті. Гєцой О.Ф. виступила з доповіддю, в якій розкрила, що компетентний учитель – запорука реалізації компетентного підходу до сучасного освітнього процесу.
У ході семінару було застосовано прийоми створення ситуації успіху, ігрові та інтерактивні форми роботи з педагогами. Також учасники поділилися власним досвідом організації освітнього процесу засобами педагогіки партнерств.
Методичні семінари – практикуми орієнтовані на забезпечення єдності теоретичної та практичної підготовки вчителя, стимулюють їх самоосвітню діяльність, інтеграцію у сферу педагогічних інновацій.
Семінар-практикум на тему «Соціально-професійна мобільність вчителя, формування особистості вчителя в сучасних умовах», проведений 05.12.2019 року в Плавнінській ЗОШ, був спрямований на вивчення сучасних педагогічних теорій, аналіз власного досвіду деяких вчителів, допомозі досвідчених вчителів менш досвідченим колегам.
Заступник директора з навчально-методичної роботи Вакарчук Л.В. ознайомила вчителів з нетрадиційними формами методичної роботи, мотивувала цім тренінгом педагогів до самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмом комунікативної компетенції.
Працюючи в групах, вчителі із задоволенням розв’язували різноманітні педагогічні ситуації, ігрові завдання.
► 20 листопада 2019 року в Плавнінській школі завітали вчителі молдовської мови та літератури Одещини на обласний семінар. Наші вчителі провели 2 відкриті уроки (Кожокару Є.П. – в 4 кл., Чеботарьова Л.І. – в 6 кл.).
Зусиллями педагогів і учнів був створений урок-проект про випускників Плавнінської школи, які досягли визначних висот, стали відомими фахівцями в тій чи іншій галузі й прославили в світі наше село і школу.
Як на прощання зізнавалися самі гості, від нашої школи, учнів і вчителів у них склалось дуже приємне враження.
► Pe 20 noiembrie 2019 în școala de cultură generală din satul Plavni (Barta) s-a petrecut seminarul regional al profesorilor de limba și literatura moldovenească din regiunea Odesa.
Au fost petrecute 2 lecții deschise (Cojocaru E.P. în clasa 4, Cebotariova L.I. în clasa 6).
Elevii claselor superioare, sub conducerea profesorilor școlii, au pregatit o lecție-proect “Ei ne-au proslăvit meleagul” despre absolvenții școlii, care au obținut succese mari în cariera profesională proslăvind baștina.
După părerea oaspeților, școala din satul Plavni (Barta), împreună cu elevii și profesorii, a lăsat amintiri placute și impresii de neuitat...
Районний семінар-практикум учителів історії
1 листопада 2018 року на базі Плавнівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар вчителів історії з проблеми: «Інтерактивні технології на уроках історії в умовах сучасної української школи».
Розпочався семінар щирим вітальним словом директора школи.
Практична робота семінару складалася з декількох частин.
1 частина – теоретична, Недова Ю.І. зосередила увагу учасників семінару на актуальних завданнях, які визначають пріоритети просвітницької діяльності вчителів історії та правознавства, одним з яких є використання відеоресурсів на уроках історії. На кожен вид історичної компетентності було підібрано практичні завдання, в яких взяли участь вчителі. ( «Закресли зайве», «Створи сенкан», «Створи текст по аналогії» та їн.).
Друга частина семінару була практична, за темою: «Інтерактивна робота з відеоресурсами на уроках історії України», де учасникам семінару було пропоновано здійснити добір тематичих відеофільмів у відповідності до календарного планування з історії України для 7-8 класів.
Наступною частиною став творчий процес - «Використання інтерактивної дошки на уроках історії» Під час роботи були залучені вчителі району, які переглянули фільми, працювали з історичними джерелами, опрацьовували цікаві історичні факти.
Наприкінці семінару було підбито підсумки, вироблено методичні рекомендації учителям районного методичного об’єднання вчителів іс